9. 10. – RUŠÍME PŘEDSTAVENÍ OD 12. DO 31. ŘÍJNA

Naši milí diváci, 
vzhledem k aktuálnímu nařízení Vlády ČR rušíme veškerá představení v období od 12. do 25. října 2020. Inscenaci Cumulus, jejíž premiéra byla odložena z března tohoto roku na 16. října, bohužel není možné dozkoušet a zařadit na náš repertoár, a tak se s ní v našem programu bohužel nesetkáte. Jsme nuceni také zrušit reprízy Platonova 27. října a Přeletu nad kukaččím hnízdem 29. října. Ale nezoufejte, připravujeme pro vás další novinky. Už brzy prozradíme víc.
Divákům, kteří na některé ze zrušených představení zakoupili vstupenky online či kartou na pokladně, vstupné vrátíme převodem. Pokud jste si svůj lístek pořídili na pokladně divadla, moc prosíme, abyste ho přinesli k nám na pokladnu. Opět ji otevřeme na začátku listopadu, o přesném datu budeme informovat na webu a sociálních sítích. Samozřejmě je také možné již zakoupenou vstupenkou přispět na podporu aktivit studentů DAMU. 
V případě dotazů prosím pište na e-mail disk@divadlodisk.cz. Přejeme Vám hodně zdraví a doufáme, že se s Vámi brzy opět potkáme v našem divadle!