29/10
čas
19:30
čtvrtek
ZRUŠENO / místo: DISK
Přelet nad kukaččím hnízdem
soubor: Činohra
Dale Wasserman - Hra o dvou dějstvích podle románu Kena Keseye a 1. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

3/11
čas
20:00
úterý
ZRUŠENO / místo: Studio Řetízek
Plechová Mína
soubor: damu20/21
kolektiv - incenace studentů KVD DAMU
rezervovat

6/11
čas
19:30
pátek
premiéra / místo: DISK
Digitální podzemí
soubor: Činohra
Kryštof Pavelka - 3. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

7/11
čas
19:30
sobota
improvizace / místo: DISK
20 000 židů pod mořem
soubor: damu20/21
Kolektiv - Skupina improvizuje ve scénografiích představení z produkce divadla DISK a zkoumá vliv tohoto prostředí na samotnou performance.
rezervovat

8/11
čas
19:30
neděle
místo: DISK
Digitální podzemí
soubor: Činohra
Kryštof Pavelka - 3. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

9/11
čas
19:30
pondělí
soubor: Alterna
Ian Mikyska, Jakub Vaverka - Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
rezervovat

10/11
čas
19:30
úterý
soubor: Činohra
Dale Wasserman - Hra o dvou dějstvích podle románu Kena Keseye a 1. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

11/11
čas
19:30
středa
koncert / místo: DISK
DOTmy
soubor: hoste20/21
koncert
rezervovat

12/11
čas
19:30
čtvrtek
místo: DISK
Platonov
soubor: Činohra
Anton Pavlovič Čechov - 2. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

13/11
čas
17:00
pátek
místo: Bez rezervací - Řetízek
Autorská tvorba nablízko
soubor: hoste20/21
14. ročník festivalu KATaP DAMU
rezervovat

14/11
čas
17:00
sobota
místo: Bez rezervací - Řetízek
Autorská tvorba nablízko
soubor: hoste20/21
14. ročník festivalu KATaP DAMU
rezervovat

17/11
čas
19:30
úterý
místo: DISK
Digitální podzemí
soubor: Činohra
Kryštof Pavelka - 3. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

18/11
čas
19:30
středa
soubor: Činohra
Dale Wasserman - Hra o dvou dějstvích podle románu Kena Keseye a 1. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

19/11
čas
19:30
čtvrtek
místo: DISK
Platonov
soubor: Činohra
Anton Pavlovič Čechov - 2. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

21/11
čas
19:30
sobota
Noc divadel - vstup zdarma / místo: DISK
Debata pro loutky o sedmi jednáních
soubor: Alterna
kolektiv - 7 večerů, 7 témat, 35 diskutujících a vy!
rezervovat

22/11
čas
20:00
neděle
místo: Studio Řetízek
Plechová Mína
soubor: damu20/21
kolektiv - incenace studentů KVD DAMU
rezervovat

23/11
čas
19:30
pondělí
soubor: Činohra
Dale Wasserman - Hra o dvou dějstvích podle románu Kena Keseye a 1. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

24/11
čas
19:30
úterý
místo: DISK
Platonov
soubor: Činohra
Anton Pavlovič Čechov - 2. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

25/11
čas
19:30
středa
místo: DISK
Digitální podzemí
soubor: Činohra
Kryštof Pavelka - 3. absolventská inscenace studentů 4. ročníku Katedry činoherního divadla
rezervovat

26/11
čas
19:30
čtvrtek
soubor: Alterna
Ian Mikyska, Jakub Vaverka - Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
rezervovat

27/11
čas
19:30
pátek
premiéra a křest knihy / místo: DISK
Smyčka
soubor: hoste20/21
Jiří Bilbo Reidinger - komedie z produkce Bilbo Compagnie
rezervovat

28/11
čas
19:30
sobota
místo: DISK
Nová generace 2020
soubor: Ostatní AMU
HAMU - Projekt Nová generace uvádí představení začínajících choreografů a performerů, studentů Katedry tance HAMU.
rezervovat

29/11
čas
19:30
neděle
místo: DISK
Nová generace 2020
soubor: Ostatní AMU
HAMU - Projekt Nová generace uvádí představení začínajících choreografů a performerů, studentů Katedry tance HAMU.
rezervovat