23/1
čas
19:30
čtvrtek
vyprodáno / premiéra / místo: DISK
Bratři Karamazovi
soubor: Činohra
Fjodor Michailovič Dostojevskij - Dramatizace Evalda Schorma v režii Aminaty Keita
rezervovat

25/1
čas
19:30
sobota
soubor: DAMU
Kolektiv - Skupina improvizuje ve scénografiích představení z produkce divadla DISK a zkoumá vliv tohoto prostředí na samotnou performance.
rezervovat

26/1
čas
19:30
neděle
místo: DISK
Bratři Karamazovi
soubor: Činohra
Fjodor Michailovič Dostojevskij - Dramatizace Evalda Schorma v režii Aminaty Keita
rezervovat

28/1
čas
19:30
úterý
soubor: Alterna
Kolektiv - Inscenace, jež prozkoumává téma identity – individuální identitu, identitu jednotlivce v rámci skupiny a také identitu celé skupiny.
rezervovat

29/1
čas
19:30
středa
ENGLISH FRIENDLY / místo: DISK
Debata pro loutky o sedmi jednáních
soubor: Alterna
kolektiv - 7 večerů, 7 témat, 35 diskutujících a vy!
rezervovat

30/1
čas
19:30
čtvrtek
soubor: Činohra
„Přežiješ bouře na moři a doma tě ženská umoří.“
rezervovat

31/1
čas
19:30
pátek
místo: DISK
Bratři Karamazovi
soubor: Činohra
Fjodor Michailovič Dostojevskij - Dramatizace Evalda Schorma v režii Aminaty Keita
rezervovat

1/2
čas
19:30
sobota
soubor: Hosté
Janek Lesák & Natálie Presslová - Uvádíme v rámci přehlídky Jihočeského divadla Jižní spojka 2020.
rezervovat

2/2
čas
19:30
neděle
místo: DISK
Orestes
soubor: Činohra
Euripides - "Jsme mrtví, matko." Syn má právo pomstít smrt otce. Dává mu to ale právo zabít matku?
rezervovat

3/2
čas
19:30
pondělí
místo: DISK
Moře klidu
soubor: Alterna
Autorská inscenace 4. ročníku KALD vycházející z odvěké fascinace jedinou přirozenou družicí Země
rezervovat

4/2
čas
19:30
úterý
soubor: Činohra
„Přežiješ bouře na moři a doma tě ženská umoří.“
rezervovat

4/2
čas
21:15
úterý
místo: Bez rezervací - Řetízek
DISK_USE
soubor: DAMU
Ve spolupráci s katedrou teorie a kritiky pořádáme DISK_USE diváků s členy tvůrčího týmu. Zjistíte, jak se rodila vaše oblíbená diskovka...
rezervovat

5/2
čas
19:30
středa
místo: DISK
Višňový sad
soubor: Činohra
Anton Pavlovič Čechov - Kam dovede Čechov inscenátory, když mu věří a nechtějí bojovat proti němu, ale s ním?
rezervovat

6/2
čas
19:30
čtvrtek
místo: DISK
Bratři Karamazovi
soubor: Činohra
Fjodor Michailovič Dostojevskij - Dramatizace Evalda Schorma v režii Aminaty Keita
rezervovat

7/2
čas
19:30
pátek
místo: DISK
Nové TV
soubor: Hosté
Jan Duchek - autorská inscenace Kočovného divadla Ad Hoc
rezervovat

8/2
čas
19:30
sobota
místo: DISK
Orestes
soubor: Činohra
Euripides - "Jsme mrtví, matko." Syn má právo pomstít smrt otce. Dává mu to ale právo zabít matku?
rezervovat

9/2
čas
19:30
neděle
soubor: Činohra
„Přežiješ bouře na moři a doma tě ženská umoří.“
rezervovat

10/2
čas
19:30
pondělí
soubor: Hosté
Bertold Brecht - Uvádíme v rámci přehlídky Jihočeského divadla Jižní spojka 2020.
rezervovat

11/2
čas
19:30
úterý
soubor: Alterna
kolektiv - 7 večerů, 7 témat, 35 diskutujících a vy!
rezervovat

12/2
čas
19:30
středa
místo: DISK
Bratři Karamazovi
soubor: Činohra
Fjodor Michailovič Dostojevskij - Dramatizace Evalda Schorma v režii Aminaty Keita
rezervovat

13/2
čas
19:30
čtvrtek
soubor: Alterna
Kolektiv - Inscenace, jež prozkoumává téma identity – individuální identitu, identitu jednotlivce v rámci skupiny a také identitu celé skupiny.
rezervovat

20/2
čas
11:00
čtvrtek
soubor: Alterna
Ian Mikyska, Jakub Vaverka - Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
rezervovat

21/2
čas
19:30
pátek
soubor: Alterna
Ian Mikyska, Jakub Vaverka - Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
rezervovat

22/2
čas
19:30
sobota
soubor: Činohra
„Přežiješ bouře na moři a doma tě ženská umoří.“
rezervovat

23/2
čas
19:30
neděle
soubor: Alterna
Ian Mikyska, Jakub Vaverka - Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
rezervovat

24/2
čas
19:30
pondělí
místo: DISK
Opilí
soubor: Hosté
Ivan Vyrypajev - Hrají studenti Divadelní fakulty JAMU
rezervovat

25/2
čas
19:30
úterý
soubor: Alterna
Kolektiv - Inscenace, jež prozkoumává téma identity – individuální identitu, identitu jednotlivce v rámci skupiny a také identitu celé skupiny.
rezervovat

26/2
čas
19:30
středa
místo: DISK
Bratři Karamazovi
soubor: Činohra
Fjodor Michailovič Dostojevskij - Dramatizace Evalda Schorma v režii Aminaty Keita
rezervovat

27/2
čas
19:30
čtvrtek
soubor: Alterna
Ian Mikyska, Jakub Vaverka - Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
rezervovat

28/2
čas
10:00
pátek
místo: Bez rezervací
Divadelní tříska 2020
soubor: Hosté
V roce 2020 proběhne jubilejní 20. ročník DIVADELNÍ TŘÍSKY!
rezervovat

29/2
čas
10:00
sobota
místo: Bez rezervací
Divadelní tříska 2020
soubor: Hosté
V roce 2020 proběhne jubilejní 20. ročník DIVADELNÍ TŘÍSKY!
rezervovat

1/3
čas
10:00
neděle
místo: Bez rezervací
Divadelní tříska 2020
soubor: Hosté
V roce 2020 proběhne jubilejní 20. ročník DIVADELNÍ TŘÍSKY!
rezervovat