Rodinná oslava

Rodinná oslava

Rodinná oslava je experiment na pomezí divadla a společenské hry. Rodinný rituál, rodinný svátek, rodinné setkání. Pozvěte do divadla svojí rodinu, nebo ty, kteří jsou vám rodinou. Zasedneme k jednomu společnému stolu.

...nezouvejte se. Tady je kuchyň a támhle zahrada. Tyhle stromy tady zasadil děda. Aničko přijeď, potřebujeme posekat trávu. V neděli se hádat nebudeme. Sára svojí mámu neobjala už šest měsíců a nevadí jí to. Máma říkala, že peníze nerostou na stromě. Edita není strom, ale kdo je. Sofie, to alternativní znamená amatérský? Olgo, posbírala bys ty švestky, než začnou plesnivět? Všude dobře, tak co doma. Doma je navaříno a uklizeno, táta přijede zítra a ty? Tyhle skleničky jsou sváteční: Vánoce, Velikonoce, narozeniny, nedělní obědy a návštěvy.

Máte možnost objednat si rodinné vstupné pro 4 osoby za zvýhodněnou cenu 450 Kč!

Rezervace je možná pouze na pokladně divadla, nebo na e-mailu: disk@divadlodisk.cz

Několik upozornění před tím, než si koupíte vstupenku:

  • Během představení dostanete možnost manipulovat s ostrými předměty. Pokud ji využijete, dávejte pozor na své ctěné končetiny. Neradi bychom, abyste nám podali prst a nechali nám tu celou ruku.
  • Koupí vstupenky zároveň souhlasíte s tím, že můžete být vyfotografováni. Fotografie budou využity výhradně k propagaci představení na našich stránkách a sítích. V případě nesouhlasu se zveřejněním své fotky nám napiště na disk@divadlodisk.cz.
    Díky, váš DISK

Trailer k inscenaciSoubory ke stažení

foto v tiskové kvalitě (16,3 MB)
Rodinná oslava - tisková zpráva

premiéra

19. října 2018

soubor

Katedra alternativního a loutkového divadla (Alterna)

délka představení

60 minut

koncept
Sofie Sticzayová, Olga Ziębińska

výzkumný tým
Sofie Sticzayová, Olga Ziębińska, Sára Fritzová, Anna Petruželová, Zuzana Jurechová, Heidi Hornáčková, Zuzana Rainová a jejich rodiny

produkce
Karolína Soukupová, Jan Honeiser, Sára Pospíšilová

 

 

autor fotografií
Jędrzej Stasiowski

 


Fotogalerie