Přejít na hlavní obsah

:

Festival autorské tvorby Nablízko 2022 - a ještě blíž!

10. - 13. března na DAMU

Letošní čtyřdenní program přináší workshopy, divadelní představení, autorská čtení, koncerty, bojovku a další! Na worskhopy je nutné se předem přihlásit na www.damu.cz/nablizko.

PÁTEK 11. března

20:00 Instantní gaučing

Improvizační duo SůroKard s hudebníkem Honzou Mrázkem poprvé v DISKu! Jedinečné vystoupení. Odvaž se s námi prozkoumat neprobádané. Najít nové směry. Využít nečekané možnosti.

21:30 kapela Filtr

Cynicky upřímné sarkasticky emotivní vážně vtipné písně pro celou (i neúplnou) rodinu. Staré mužstvo (Novotný-Votava-Hodek-Filip) posílí mladé ženstvo (Lucie Vacovská, Mish Rais, Simona Suchanová).

SOBOTA 12. března

16:30 Tanky na plovárně (70”) Tisícihran

Dokumentární herci a jejich příběhy ve třetím díle série o významných epochách 20. století naší historie. Účinkují: Alena Laufrová, Renata Válová, Jindřich Synek.

21:00 DDB

Folk-rocková kapela s neotřelými riffy a zajímavými aranžemi bez strachu experimentovat nejen s atypickými rytmy.

22:30 DJ Astronauts Without Helmets

Skafandr si nech doma, ať tě to řádně prostoupí. Astronauti jsou tři až čtyři borci, kteří se točí za mixem jako když hraješ obíhačku u ping pongovýho stolu.

NEDĚLE 13. března

10:00 Hmyzí hotel bzzzz

Hmyz a batole: kdo s koho, anebo jak si spolu hrát? Divadlo pro batolata nabízí zvídavý pohled do podivuhodného hmyzího světa, ve kterém žijí miniaturní superhrdinové. Na představení navazuje Broučkohraní. Uvadí FysioART & Taupunkt e.V.

Soubor: DAMU

Festival katedry autorské tvorby a pedagogiky

Vstupné na představení i workshopy je dobrovolné.

Kompletní program

 Více informací na: