Přejít na hlavní obsah

Divadelní merch

Potěšte se divadelním dárkem, vyberte si stylovou tašku nebo zápisník!

Na pokladně našeho divadla seženete stylové tašky, připomínající již odehrané, a často legendární inscenace divadla DISK z uplynulých let. Tašky ušila z recyklovaných inscenačních bannerů firma Mustaches. Divadelní merchandising doplňují ručně vyráběné zápisníky typu reportér z dílny SKOBA vyrobené z plakátů.

Kniha Debata pro loutky o sedmi jednáních

Knížka je jedinečným přepisem a záznamem všech uplynulých debat. Můžete si pročítat napínavé dialogy hostů, občas natrefit na vtipné výroky, nebo se inspirovat jejich názory a myšlenkami. Zakoupíte na pokladně Divadla DISK každý všední den od 17:00 do 19:30 (a o víkendu 18:30 - 19:30, pokud hrajeme).

cena 150(AMU 60 Kč, student mimo AMU 100 Kč)

 

Divadelní tašky /

Zakoupíte na pokladně divadla

Každá naše inscenace má svůj přesně vyměřený čas. Absolvující studenti DAMU mají vždy jen jednu sezonu, během které v DISKu odehrají svá představení. Zbydou nám vždy vzpomínky, fotky, a taky bannery s vizuálem dané inscenace. Protože si vážíme životního prostředí a chceme k němu být maximálně ohleduplní, rozhodli jsme se, že si naše divadelní poutače zaslouží druhý život. Ve spolupráci s firmou Mustaches tak přicházíme s vlastní kolekcí upcyklovaných tašek s motivy z našich inscenací. Jsou krásné, ale zároveň i odolné. Všechny jsou kompletně ruční práce a šité v České Republice. Kterou si vyberete vy?

cena 300 Kč

Divadelní tašky - koláž

Divadelní zápisníky /

Zakoupíte na pokladně divadla

Zaznamenejte si své dojmy z představení do praktického zápisníku z knihařské dílny SKOBA! Kapesní zápisník typu Reportér je vyrobený ručně z recyklovaných materiálů, v tomto případě z našich divadelních plakátů, a z ekologicky šetrného papíru. Vybírat můžete z několika motivů.

cena 200 Kč