Přejít na hlavní obsah
Rok narození
1997
Místo narození
Praha
Výška
160 cm
Hlas
mezzosoprán
Kontakt
antonie.rasilovova@gmail.com
Instagram
@antonie.ras

Absolventská inscenace

Pláž (režie: Tobiáš Nevřiva, Karol Filo, Viktor Prokop)

Školní práce

Zůstanu (autorská rozhlasová hra na téma Kafkovy povídky Proměna) / BLOK G (imerzivní ročníkové divadlo inspirované Gočárem) / O jako Otesánek (loutková pohádka našeho kolektivu  TMEL) / Master’s novice (autorské durativní performance v letenské vitríně) / DEMASK (loutkový výstup z ws s M.Solcem) / DAMU_CAST (spoluzaložení školního podcastu a tvorba série o katedrách DAMU) / [Closed in captions] (alà performance s Honzou Froňkem) / Neboj, Houbo (loutková pohádka kolektivu TMEL)

Workshopy:

M. Hába, M. Solce, V. Riedlbauchová, D. Špinar, J. Havelka, D. Stojčevski

Mimoškolní práce

Tvá ústa měla hořkou chuť (autorské představení s Kateřinou Coufalovou v režii Jakuba Čermáka v divadle Venuše ve Švehlovce), Happy end v hotelu Château Switzerland (imerzivní performance v režii Jakuba Čermáka), Dobrej vánoční večírek (mejdan s divadelním obsahem a hudbou v divadle X10), War-in-progress (dokumentární divadlo se souborem Relikty hmyzu), Za dveřmi (loutková pohádka se souborem FRAS pro divadlo Alfréd ve dvoře), Všem se nám uleví (hra Elišky Říhové v její režii na Nové scéně), Očistec si zaslouží každý (hra Jakuba Čermáka v jeho režii v divadle Venuše ve Švehlovce), Sleduj! (rozhlasová hra Tomáše Ráliše v režii Ondřeje Štefaňáka pro Český rozhlas), Úspěch (režie Ondřej Štefaňák, divadlo X10), Anticorro ( FAMU film, Krisitina Kůlová), Instant ( FAMU film, Mikuláš Svoboda)

Další zajímavosti o mých schopnostech a dovednostech

Divadlo. Proč? Protože je to láska a sebeidentifikace. Miluju hrát pro děti. Taky pro dospělý. Loutky a činohra? A autorské divadlo. Protože je to práce. Ráda dabuju a ráda si představuju, že jednou budu dělat pro rozhlas. Umím francouzsky a anglicky. Ráda fotím, plavu, píšu. Divadlo. Proč? Protože. Motivace+Divadelník+Divák+Sebeidentifikace+Láska=Protože.

Založili jsme TMEL.

Děkuju DAMU.