Přejít na hlavní obsah

Rok/ datum a místo narození: 1998, Praha
Výška : 178 cm
Barva hlasu: soprán
Emailový kontakt: b.l.vagnerova@seznam.cz

Školní práce

Ela (J. Topol: Hodina lásky, ped. vedení T. Pavelka), Mary (A. Miller: Čarodějky ze Salemu, režie V. Kořínek), Elmíra (Moliére: Tartuffe, ped. vedení M. Preissová), Beatrice (C. Goldoni: Lhář, režie K. Humhalová), Irina (A. P. Čechov: Tři sestry, ped. vedení T. Töpfer), Hana (M. Frydrychová: Na Věky, režie Alice Škrlantová), Lady Macbeth (W. Shakespear: Macbeth, ped. Vedení T. Pavelka), Markýza Desmaroux (V. Dyk: Poražení, režie V. Kořínek), Baletka (M. Čechová: Baletky, ped. vedení T. Pavelka).

Vybrané mimoškolní práce: 

Bára (Autorská inscenace kočovné divadelní družiny Ductus Deferens: Ductus Deferens², režie H. Čolek) Švandovo divadlo - Studio, Bára (Inscenace kočovné divadelní družiny Ductus Deferens: R+J Cestopissing, autor P. Kult, režie H. Čolek) Švandovo divadlo - Studio, Helena (E. Labiche: Slaměný klobouk, režie Tomáš T. Töpfer) Divadlo Na Vinohradech, Vicki (R. Cooney: Na poslední chvíli, režie M. Hruška), Americký sen vs. Česká noční můra (Autorský projekt studentů KČD DAMU a studentů Goergetown University, režie D. Hrbek) Švandovo divadlo, Tanya (S. Stephens: PunkRock, režie F. Bařina) Divadlo Komedie, Niket (J.Čapek: Po smyslu, režie J. Čapek) filmový experiment, Jitka (hudební videoklip zpěvačky L. Nové k písni Do písku, režie T. Beran).

Další zajímavosti: Jsem členkou kočovné divadelní družiny Ductus Deferens. Život by pro mne nebyl tak veselý bez zpěvu, hudby, tance, cestování, přírody, dobrého jídla, přátel a hlavně rodiny. Studovala jsem čtyři roky na Taneční konzervatoři hl.m. Prahy. Pohyb je mi velmi blízký. Domluvím se anglicky a z lásky k Itálii jsem se začala učit italsky. Absolovovala jsem workshop s Meliou Bensussen, Viewpoints workshop s Erwinem Maasem, workshop základů pantomimy s Radimem Vizvárym a workshop improvizace s Martinu Krátkou. Mám řidičský průkaz skupiny B…a mám také předsevzetí nebát se řídit. Ráda se směju a největší štěstí zažívám, když se smějí i lidé okolo mě.