Přejít na hlavní obsah
Rok narození
1997
Místo narození
Karlovy Vary
Výška
170 cm
Hlas
alt
Kontakt
Mikeschovaberenikaanna@gmail.com

Absolventské inscenace

Školní práce

Klytaimnéstra (Euripides: Ifigenie v Aulidě, režie K. Vosecká) / Vdova Quinová (J.M. Synge: Hrdina západu, ped. vedení M. Františák) / Anna (W. Shakespeare: Richard III., ped. vedení M. Pleštilová) / Rita (H. Ibsen: Eyolfek, ped. vedení M. Františák) /  Líza Doolittlová (G.B. Shaw: Pygmalion, ped. vedení E. Salzmannová) / Atala (J.N. Nestroy: Hody divých mužů, režie K. Volánková) / Matka (A. Strindberg: Pelikán, režie K. Volánková) / Věra (V. Havel: Vernisáž, režie R. Štefánčík)

Mimoškolní práce

Susanna (J. Green: Zítřek se nekoná, režie H. Burešová) Divadlo v Dlouhé / Julie (W. Shakespeare: Romeo a Julie, režie H. Čolek) Praha Balkonová / Berenika (studentský film Medmed, režie T. Krutina)

Studentské filmy, scénická čtení, autorské texty, skladba hudby do inscenací…

Další

Jsem elektrárna, výboj, vítr. Umím energií zásobovat kolegy i sebe a nevybiju se. Jdu do všeho po hlavě a na sto procent. Pyšním se tím, že jsem hybrid. Mám v sobě nejčistší světlo, stejně tak jako pekelnou temnotu. Nebojím se chyb ani trapnosti. Mám ráda hudbu, jídlo, muže, umění, život. Baví mě improvizace. Ráda maluji, kreslím, pracuji s hlínou a vyrábím různé šperky i dekorace apod. Knihy zbožňuji. Zajímám se o botaniku. Píšu různé texty, hraji na pár nástrojů, ráda zpívám. Moje múza je úchvatná: políbí mě na čelo a já vím okamžitě, co chci. Nevadí mi chaos ani hluk. A nerada o sobě něco píšu, protože mám vždy pocit, že zapomínám na to nejdůležitější a dojde mi to, až je to vytisknutý a já s tím už nic neudělám….