Přejít na hlavní obsah
Rok narození
2000
Místo narození
Litomyšl
Výška
165 cm
Hlas
soprán
Kontakt
lenetus@gmail.com

Absolventské práce

Školní práce 

Žena (N. LaBute: Autobahn, ped. vedení L. Mrkvička) / Lady Macbeth (W. Shakespeare: Macbeth, ped. vedení M. Františák) / Kristina Lindová (H. Ibsen: Domeček pro panenky, ped. vedení R. Rázlová) / Gvendolína Fairfaxová (O. Wilde: Jak je důležité míti Filipa, ped. vedení R. Rázlová) / Bakchantka (Euripides: Bakchantky, režie K. Volánková) / Nanynka/Pepička/Dingo (J. N. Nestroy: Zlý duch Lumpacivagabundus aneb Ludrácký trojlístek, režie K. Vosecká)  /Doktorka/Chůva/Ushi Sekaná (M. von Mayenburg: Bang!, režie K. Vosecká) / Chůva (A. Strindberg: Pelikán, režie K. Volánková) / Paní Stokesová (H. Pinter: Celou noc venku, režie K. Volánková) 

Mimoškolní práce 

Mladá komunistka/Dívka (JEDL dílna: Míru zdar!, režie K. Nebeská) / MODLITBA PRO UKRAJINU (benefiční čtení reportážní literatury z Donbasu) / Marie Benetková (V. Čerepková: Nabíledni prázdno, rezidence v Českém kulturním centru v Paříži, režie K. Volánková) / Cestovatelka (Mrtvá krajina, scénické čtení volně inspirované románem Běguni od Olgy Tokarczuk, Šrámkova Sobotka, režie K. Volánková) / Prodavačka (Tancuj, Matyldo, režie P. Slavík) / Dívka (Proč neodpovídáš? FAMO film, režie L. Heldiová) / Karla (Hostina, absolventský FAMO film, režie: L. Heldiová) 

Další

Jsem z hor. Omylem jsem studovala střední zdravotnické lyceum. Od tří let tančím balet, street dance a contemporary. Zpívám. Hraju na klavír, kytaru a ukulele. Kreslím a maluju. Miluju Nicka Cavea, Radiohead a Toma Mishe. Jo a taky africká hudba je děsně fajn. Ráda čtu Kunderu. Je to trochu v rozporu, ale nejlíp se cítím sama v lese a mezi lidma. Jsem zvídavé dítko. Fotím na analog. Hodně a všechno. Snažím se do hlavy nacpat japonštinu, němčinu a španělštinu. Můj nejlepší kamarád je Petr Šindler. Dělám skvělou pórkovou polívku a prý jsem sluníčko.