Přejít na hlavní obsah
Rok narození
1996
Místo narození
Praha
Výška
190 cm
Hlas
tenor
Kontakt
danieltmn@yahoo.com

Absolventské inscenace

Školní práce

Chlapec (N. LaBute: Autobahn, ped. vedení L. Mrkvička) / Meneláos (Euripides: Ifigenie v Aulidě, režie K. Vosecká) / Jago (W. Shakespeare: Othello, ped. vedení R. Rázlová, M. Františák) / Artur (J. N. Nestroy: Náčelník večerní vánek neboli Hody divých mužů, režie K. Volánková) / Boris Trigorin (A. P. Čechov: Racek, ped. vedení M. Pleštilová) / Gustav (A. Strindberg: Věřitelé, režie R. Štefančík) / Henry Higgins (G. B. Shaw: Pygmalion, ped. vedení E. Salzmannová) / Gavin (H. Pinter: Party time, režie K. Vosecká) / Gidney (H. Pinter: Celou noc venku, režie K. Volánková)

Mimoškolní práce

Niklaus (I. le Nouvelle: Skorpios na obzoru, režie R. Lipus) Divadlo Viola / Pierino (J. Green: Zítřek se nekoná, režie H. Burešová) Divadlo v Dlouhé / Petr (W. Shakespeare: Romeo a Julie, režie M. Dočekal) Městská divadla pražská / Albert (I. Vyrypajev: Iluze, režie O. Kulhavý) OLDstars, H2O - bytové divadlo v Košické / Žorž Bengálský (M. Bulgakov, M. Nováková, I. K. Kubák: Mistr a Markétka, režie: I. K. Kubák, M. Nováková) Imerzivní projekt souboru Tygr v tísni v paláci Hrzánů z Harasova / Joe Cooper (T. Letts: Zabiják Joe, režie Tomáš Staněk) OLDstars / James Tyrone (E. O'Neill: Cesta dlouhým dnem do noci, režie L. Flemrová) OLDstars - bytové divadlo v Košické

Daník (film T. Krutiny: Medmed, režie T. Krutina) Krátký mystifikační pseudodokument našeho ročníku / Plzák (V. Havel, T. Ráliš, K. Popiolková, P. Vlček: Zahradní slavnost, režie K. Popiolková, P. Vlček) Film studentů DAMU a FAMU na motivy hry Václava Havla / František (V. Bláhová: O kouzelném zámku, režie V. Bláhová) Bakalářský film FAMU /  Kryštof Bílek (seriál Specialisté, režie R. Šveda) Daniel (FAMU cvičení Seznámení, režie J. Vališ)

Další

GJN francouzská sekce crew. Dětství v Estonsku (viděl jsem zamrzlý vlny) a Maďarsku (viděl jsem langoše) (shoutout to my fam). Vyrůstal jsem na CDčkách v autě (Radiohead, Joy Division, Cohen, Cure, Lou Reed, Už jsme doma) a dospíval s iPodem (Nick Cave, Psí vojáci). Rád řídim, Angličtina almost a natural, francouzština j'ai oublié beaucoup. Včera jsem viděl Apocalypse Now a málem mě to zabilo, zítra se začnu učit hrát na kytaru. OLDstars, pochopitelně. Před DAMU jsem si zaskočil na práva a na FSV, ale jen na chviličku. Mám rád ananas a občas i svý spolužáky. Absolvoval jsem filmový workshop s Bohdanem Slámou. Účastním se podmořských výprav na dno Humoru.

When you're standing on the crossroads / That you cannot comprehend / Just remember that DAMU's not the end / And all your dreams have vanished/ And you don't know what's up the bend / Just remember that DAMU's not the end / Not the end, not the end / Just remember that DAMU's not the end