Přejít na hlavní obsah
Rok narození
1999
Místo narození
Praha
Výška
171 cm
Hlas
mezzosoprán
Kontakt
kristynajedlick1999@gmail.com

Absolventské inscenace

Školní práce

Girleen (M. Macdonagh: Osiřelý západ, režie R. Rázlová) / Ifigenie (Eurípidés: Ifigenie v Aulidě, režie K. Vosecká) / Julie (W. Shakespeare: Romeo a Julie, režie V. Mrkvička, M. Pleštilová) / Flora, Madam Cypriš (J. N. Nestroy: Talisman, režie R. Štefančík) Tekla (A. Strindberg: Věřitelé, R. Štefančík) / Asta (H. Ibsen: Eyolfek, režie M. Františák) / Cecílie (O. Wilde: Jak je důležité míti Filipa, režie R. Rázlová) / Dívka (H. Pinter: Celou noc venku, režie K. Volánková)

Mimoškolní projekty

studentské filmy (Anna, Romeo a Julie?)
Divadlo DISK (jako host) - Marie Grekovová (A. P. Čechov: Platonov, režie J. Korčák) / Elf, zpěvačka (W. Shakespeare: Bouře, režie V. Čermáková) / Vanessa (A. R. Bahena: Motýlí vití, režie V. Čermáková) / Divadlo na Vinohradech - Adéla (F. G. Lorca: Dům Bernardy Alby, režie J. Deák) / Švandovo divadlo - Uklízečka, Zdravotní sestřička (L. Prebbleová: Příliš drahý jed, režie T. Zielinski)

Další

Šumava je moje doma, obývák je les a louka / ráda a dlouho si zpívám, doprovodím se na kytaru i na klavír / domácím karaoke nepohrdnu, sousedi mě milují / hudba mě obklopuje od plínek, mám, skromnost stranou, PLNĚ rozvinutý smysl pro rytmus a melodii / francouzsky se s pomocí vehementní gestikulace domluvím / anglicky i bez ní / řidičák si dělám už skoro rok, brzdí mě přesvědčení, že ideálním dopravním prostředkem je kůň / o kormidlo se ve mně perou bydlenka s vílou i stařena s dítětem / co se mi líbí, to namaluji, nejraději charismatické tváře svých spolužáků / mám víc fobií než koček.