Přejít na hlavní obsah
Rok narození
1999
Místo narození
České Budějovice
Výška
174 cm
Hlas
baryton
Kontakt
sindy987@seznam.cz

Absolventské inscenace

Školní práce

Muž (N. LaBute: Autobahn, ped. vedení L. Mrkvička) / Achilles (Euripides: Ifigenie v Aulidě, režie K. Vosecká) / Othello (W. Shakespeare: Othello, ped. vedení R. Rázlová) / Potěh (J. N. Nestroy: Zlý duch Lumpacivagabundus, režie K. Vosecká) /  Večerní Vánek (J. N. Nestroy: Hody divých mužů, režie K. Volánková) / Ing. Borgheim (H. Ibsen: Eyolfek, ped. vedení M. Františák) / Kameraman (M. v. Mayenburg: Bang, režie K. Vosecká)  / Terry (H. Pinter: Party time, režie K. Vosecká) / Algernon (O. Willde: Jak je důležité míti Filipa, ped. vedení R. Rázlová) / Žalářník (V. Dyk: Poražení, režie V. Kořínek) / Starostův pomocník (M. Františák: Nevěsta, režie V. Kořínek)

Divadlo DISK: Jimmy (J.M. Synge: Hrdina Západu, režie V. Kořínek) / Jóži (S. Zweig: Netrpělivost srdce, režie M. Hliněnská) / Stefano a Gonzalo (W. Shakespeare: Bouře, režie V. Čermáková)

Mimoškolní práce

Zloděj (FAMO, Kain/Abel, režie R. Grzybek) / (Happy end v hotelu Chateau Switzerland, režie J. Čermák) / scénická čtení, cvičení s FAMO A FAMU.

Další

Mou radost k divadlu mohu popsat tak, že jsem díky němu zanechal profese zubního technika a k tomu opustil 16 provazů, kde mám na kontě více jak 60 zápasů v klasickém boxu. Nepociťuji nijak závažnou ztrátu paměti z ringu, a tak mohu říct, že jsem celkem silnej na textu. Zrak se díky mé mrštnosti (jsem bývalý gymnasta) také nestal terčem posměchu a rád cákám barvy na malířské plátno. Zapěji anglicky, německy i rusky a u toho se doprovázím na kytaru. Divadelní parta je pro mě velmi cenná, a šťastlivců, kteří se se mnou necítí alespoň energicky pozitivně je spíše méně.