Přejít na hlavní obsah
Rok narození
2000
Místo narození
Valašské Meziříčí
Výška
182 cm
Hlas
baryton
Kontakt
stepanekpospisil@gmail.com

Absolventské inscenace

Školní práce

Shawn Keogh (J. M. Synge, Hrdina západu, ped. vedení M. Františák) / Pentheus (Euripidés, Bakchantky, režie K. Volánková) / Orlando (W. Shakespeare, Jak se Vám líbí, ped. vedení R. Rázlová) / Jehla (J. N. Nestroy, Zlý duch Lumpacivagabundus, režie K. Vosecká) / Helmer (H. Ibsen, Nora, ped. vedení R. Rázlová) / Axel (A. Strindberg, Pelikán, režie K. Volánková) / Michal (V. Havel, Vernisáž, režie R. Štefančík) / Kedge (H. Pinter, Celou noc venku, režie K. Volánková) / John (O. Wilde, Jak je důležité míti Filipa, ped. vedení M. Františák)

Mimoškolní práce

Vojta (Za pár hodin zítra - Absolventský film pro FAMO v Písku, režie J. Daniel) / X (Diverzario: Nabíledni prázdno - rezidenční projekt pro české centrum v Paříži, režie K. Volánková) / Štěpis (Ductus Deferens: Ductus Deferens2 - alternace, režie H. Čolek) / Ferenz (S. Zweig: Netrpělivost srdce - alternace, režie M. Hliněnská) / Hypochondr (Diverzario: Mrtvá Krajina - scénické čtení pro festival Šrámkova Sobotka 2022, režie K. Volánková) / Štěpa (Medmed - studentský film, režie T. Krutina) / Lukáš (Pan profesor, seriál TV Nova, režie B. Holiček, M. Kopp) / Mladý turista (Policie Modrava, seriál TV Nova, režie J. Soukup) / Jáchym (Specialisté, seriál TV Nova, režie R. Šveda)

Další

Vyrostl jsem na Valašsku a mám pocit, že mě to nějakým způsobem zásadně ovlivnilo (zeptejte se spolužáků, budou vědět). Tancoval jsem dlouho folklór, takže teď vyskočím vskutku vysoko. Jsem hodně sportovně založený, kromě vodního póla jsem v mládí vyzkoušel snad všechny druhy sportů. Domluvím se v Londýně, Berlíně a trochu rozumím i řeči Italů. Řidičák mám, tak jezdím mamce na nákup. Hodně rád zpívám a domnívám se, že jsem v tom celkem dobrý (ostatní to taky říkají). Miluju poslouchání hudby a vlastně hudbu celkově, ale z mého playlistu by asi nikdo nezjistil můj oblíbený žánr (ani já to nevím). Doma si brnkám na kytaru a tři roky jsem brnkal na klavír (dávno zašlá sláva). Občas hodím něco na papír a pak tomu říkám poezie nebo nová hudební pecka. Žongluju, šermuju, zvládnu jízdu na koni a hraju na konzoli (když bych se hodně snažil, tak tyhle věci zvládnu všechny naráz). Jsem nekonfliktní, kamarádský, zodpovědný, společenský, je mě všude hodně (když mám náladu)… jo a mám vytříbený a těžce uchopitelný smysl pro humor.

Absolvoval jsem kurz filmového herectví s Bohdanem Slámou.