Přejít na hlavní obsah
Rok narození
2001
Místo narození
Praha
Výška
185 cm
Hlas
baryton
Kontakt
tomino.kru11@seznam.cz

Absolventské inscenace

Školní práce

Coleman (M. Macdonagh: Osiřelý západ, režie R. Rázlová) / Dionýsos (Eurípidés: Bakchantky, režie K. Volánková) / Macbeth (W. Shakespeare: Macbeth, režie M. Františák) Titus (J. N. Nestroy: Talisman, režie R. Štéfančík) / Ralf Bang (M. von Mayenbur: , Bang, režie K. Vosecká) / Treplev (A. P. Čechov: Racek, režie M. Pleštilová) / John (O. Wilde: Jak je důležité míti Filipa, režie R. Rázlová) / Albert (H. Pinter: Celou noc venku, režie K. Volánková)

Mimoškolní projekty

studentské filmy (Za pár hodin zítra, Romeo a Julie?)
Epizodní role v seriálech (Stíny v mlze - 5. epizoda, Jitřní záře - 6. epizoda)
Působení v amatérském divadelním souboru Oldstars – Brian (D. MacIvor: To i ono, režie T. Staněk) / Hamlet, Romeo… Edmund (E. O’Neill: Cesta dlouhým dnem do noci, režie L. Flemrová)
Medmed (krátký film, režie T. Krutina)

Další

V rámci snahy zachovat si mentální stabilitu doplňuji své divadelní aktivity psaním povídek, natáčením filmů a výlety. Film je mou velkou vášní (z pozice diváka, herce, i režie). Vždycky jsem byl člověk pohybu. Tancem i velkým fyzickým výkonem se na jevišti rád vyjádřím. Jsem v naší třídě členem komory nezávazného slovíčkaření. Mám řidičský průkaz skupiny B a chuť žít a tvořit.